Tepebaşı Boşanma Avukatı

Tepebaşı Boşanma Avukatı

Tepebaşı Boşanma Avukatı

Eskişehir Tepebaşı boşanma avukatı Ceren Kerey , Aile hukuku alanında sizlere yardımcı olmaktadır. Çünkü günümüzde herkes aile kurmaya çalışırken bir o kadar da boşanma davaları artmaya başlamıştır. Durum böyleyken Aile Hukuku davaları da artmış sayılmaktadır. Müvekkillerimize sadece boşanma değil, nafaka, evlilik sözleşmesi, mal ayrılığı, velayet gibi konularda da yardımcı olmaktayız. Eskişehir boşanma avukatı olarak müvekkillerimize her zaman detaylı ve en etkili sonucu yaratabilecek ortamlar hazırlamaya çalışıyoruz. Boşanma sırasında yapılan küçük hatalar nedeni ile çiftler arasında mal paylaşımı konusunda sıkıntılar, çocukların velayeti konusunda anlaşmazlıklar, nafaka konusundaki pürüzler veya evlilik başlarken yapılan sözleşmeler konusunda dikkatli ve titiz bir şekilde sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.

Boşanma davaları bakıldığı zaman kolay gibi dursa da bazı noktalarda yıllarca süren davalara dönüşebilmektedir. Her boşanma davası bu şekilde sonuçlanmasa da bireylerin birbirleri ile nasıl boşandıkları ” anlaşmalı boşanma ” veya ” çekişmeli boşanma ” önemlidir. Yıllardır deneyim ve tecrübelerimize dayanarak müvekkillerimize en iyi boşanma avukatı olarak hizmet veriyoruz. Tabi illa boşanırken bir avukat tutma zorunluluğu yoktur, ancak yapılan işlemlerin takibi, hak kayıpları yaşanmaması adına ve en kısa sürede davalarınızın sonuçlandırılması için boşanma avukatı‘ndan destek almanızda fayda olacaktır.

Herkesin merak ettiği bir diğer durum ise ; boşanma davaları süresidir. Çünkü işlemlerin en kısa sürede sonuçlandırılmasını isteseler de bazı yasal prosedürler bulunmaktadır. Örneğin şehirlerdeki yer alan Mahkemelerin yoğunluğuna bağlı olarak dava süreleri değişebilmektedir.Çünkü delillerin toplanması, dava sürecinin başlatılması, boşanma protokolünün hazırlanması gibi noktalarda sizlere zaman kazandıracak ve davanın seyrini iyi takibini sağlayacak kişiler ile çalışmanız fayda sağlayacaktır.

Eskişehir avukat olarak aile hukuku konusunda sizlere her zaman danışmanlık ve avukatlık hizmeti vererek, açılacak veya açılmış davalarınız hakkında detaylı bir şekilde yardım sağlamaktadır. 0507 098 70 18 telefon hattı üzerinden veya bilgi@cerenkerey.com mail adresi üzerinden hukuk büromuza ulaşım sağlayabilir sorunlarınızda destek alabilirsiniz.

09 Ocak 2021
1.601 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın !