Eskişehir İcra Avukatı

Eskişehir İcra Avukatı

Eskişehir İcra Avukatı

Eskişehir icra avukat hizmetleri için Avukat Ceren Kerey kapsamlı hukuk desteği sağlamaktadır. İcra durumlarını düzenleyen hukuk dalı İcra ve İflas Hukuku’dur. Alacaklı ve borçlu olarak iki taraf bulunur. Takibi başlatan kişi alacaklı, icra takibine uğrayan taraf ise borçludur. İcra hukuku dalında işlemleri devletin yetkili organları yapmaktadır. İcra ile ilgili olarak Avukat Ceren Kerey, hem danışmanlık hem avukatlık hizmeti sunar.

Profesyonel Danışmanlık ve Avukatlık Hizmeti

Eskişehir icra avukatı ihtiyaçlarınız için Eskişehir hukuk bürosuna gelebilir ya da aynı zamanda online olarak Avukat Ceren Kerey’e soru sorabilirsiniz. İcra ve İflas Hukuku ile ilgili olarak istediğiniz her konuda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İcra işlemleri hakkında ne kadar deneyimli bir avukatla çalışırsanız, işlemleri lehinize çevirme ihtimali o derece artacaktır.

İcra memurunun işlemlerine itiraz, kambiyo takibine itiraz, itirazın kaldırılması, istihkak davaları vb. birçok ilgili alanda danışmanız ya da avukatlık hizmetleri almanız mümkündür. Eskişehir icra avukat ihtiyaçları için Avukat Ceren Kerey’le iletişime geçebilirsiniz. Online olarak ödeme yapabilirsiniz ve mail ile de bilgi alabilirsiniz.

Eskişehir icra avukatı hizmetlerimiz ;

– İcra ceza davaları
– İcra mahkemelerinde görev alanındaki bütün konular
– İhtiyati haciz davaları
– İflasın ertelenmesi davası
– İhalenin feshi davalarında
– İflas davaları
– İlamsız, ilamlı ve kambiyo senetlerine dayalı icra takipleri
– İtiraz ve itirazın iptali davası
– Tasarrufun iptali davaları
– Menfi tespit davaları
– İstirat davaları
– Borçlu vekilliği

Eskişehir avukat olarak hem iflas hem de icra davalarında müvekkillerine en etkili sonucu ve doğru bir şekilde davaların ilerleyebilmesi adına danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktadır. Açılmış, açılan veya yeni açılacak bütün davalarınızda sizlere profesyonel olarak hukuki danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sizlerde eskişehir avukat ile çalışmak isterseniz 0507 098 70 18 telefon numarası üzerinden veya bilgi@cerenkerey.com mail adresi üzeriden davalarınızla ilgili iletişime geçebilirsiniz.

05 Ocak 2021
2.051 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Yasemin aglar dedi ki:

    Eskisehir ici bir arsa ariyorum yardimci olursaniz hemen alcam

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın !