Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Eskişehir’in en saygın avukatlarından biri olmak için uzun süredir bu yola başkoymuştur.

Ulusal ve uluslararası şirketlerin, finansal kuruluşların veya bireysel kişilerin icra ve iflas hukuku, ticaret hukuku,iş hukuku,ceza hukuku,aile hukuku gibi bir çok alanda Eskişehir’in insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı bir kişi olmak için sürekli mücadele etmiştir. Gerçek ve tüzel kişilerin hukuki alandaki danışmanlıklarını, savunmalarını gerçekleştiren uzman olduğu konularda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Başta Eskişehir olmak üzere yurt içi ve yurt dışı müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılayarak, başarılı hukuki çözümler sunmak için sürekli kendisine hedef belirleyen Av. Ceren Kerey 1992 yılında İzmir’de doğmuştur. Liseyi Eskişehir’de bitiren ve sonrasında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olarak uzun süredir hukuki alanda sizlere yardımcı olmaktadır.

Misyonumuz 

Saygı ve hukuk devleti ilkerine göre hareket edip müvekkillerimizin hukuki noktalarda evrensel hukuk kurallarına uygun güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlamak..

Vizyonumuz

Gerçek veya tüzel kişi ile kurumların uluslararası standartlarındaki hukuki çözümlerini sağlamak ve başta Eskişehir ve Türkiye çapında hukuk denilince aklınıza ilk gelen isim olmak..

Aynı zamanda Eskişehir Barosu Kadın Hakları komisyonunda faaliyet göstermiştir. Eskişehir’de Ticari alanda faaliyet gösteren şirketlerin, icra ve iflas hukuku konusunda, iş hukuku konusunda iş veren ve çalışan arasındaki sözleşmelerden, aile hukuku boşanma davaları gibi bir çok farklı ama hukuk dalında gerçekten özenli davranılması gereken noktalarda gerçek ve tüzel kişilerin danışmanlık ve avukatlık hizmetini sizlere sağlamaktayız.

Bizi Arayın !