Eskişehir Boşanma Avukatı

Eskişehir Boşanma Avukatı

Eskişehir Boşanma Avukatı

Eskişehir boşanma avukatı hizmetleri için Av. Ceren Kerey, kapsamlı çalışmalar ile Aile hukuku alanında sizlere profesyonel olarak yardımcı olmaktadır.Bireyler birbirleri ile anlaşamadıkları durumlarda beraberliklerini sonlandırmak ister fakat bu durumlar her zaman istediğimiz gibi gitmez. Tabiî ki boşanma duruşmalarında illaki bir avukata ihtiyaç duymazsınız ancak mal kayıpları yaşanmaması açısından uzman boşanma avukatından destek almanızda oldukça fayda olacaktır. Avukat seçiminde özellikle avukatın istediğiniz alanda daha önceden kazandığı başarılar, tecrübeler size yol gösterebilir.Türk Medeni Kanunu’na göre boşanma durumu anlaşmalı boşanma davaları veya çekişmeli boşanma davaları olarak ayrılmaktadır. Avukat Ceren Kerey, boşanma hukuku alanında tecrübesi ve bilgisiyle müvekkillerine her zaman en etkili sonuca ulaşmaları için yardımcı olmaktadır.

Profesyonel Avukatlık ve Danışmanlık Hizmeti

Eskişehir aile hukuku alanında danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunan ofisimizde nafaka davaları, velayet, anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, evlilik sözleşmesi, mal ayrılığı sözleşmesi gibi bir çok hukuki alanda destek sağlanmaktadır. Boşanma hukukunda bir avukatla ilerlemek her zaman için önemlidir. Boşanırken tarafların iddiaları somut bir delil gerektirmektedir. Ayrıca velayet, nafaka, tazminat, malların paylaşımı vb. birçok unsur göz önüne dikkatlice alınmalıdır. Bilgili ve deneyimli bir avukat ya da danışmanlık hizmeti ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmanıza yardımcı olabilir.

Türk Medeni Hukuku tarafından düzenlenen boşanma durumu 161 ve 184. maddeler arasında düzenlenmiştir. Oldukça geniş ayrıntıları ve koşulları bulunmaktadır. Avukat Ceren Kerey, sadece danışmanlık değil avukatlık hizmeti de vermektedir ve boşanma konusunda alanındaki en tecrübeli isimlerden biridir. Eskişehir’deki Ceren Kerey’e ulaşarak Eskişehir boşanma avukatı alanında destek alabilirsiniz.

Aile hukuku bireylerin boşanmaları konusunda belli başlı kurallar koymuştur. Mesela evliliği bir yılı doldurmayan kişiler için boşanma anlaşmalı olarak sağlanamaz veya çekişmeli boşanma davalarında delillere, görgü tanıklarına ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu yüzden boşanma konusu oldukça ciddiye alınması gereken aynı zamanda bireylerin mal kayıpları yaşamaması adına dikkatli bir şekilde davanın ilerlemesini, taleplerin yerine getirilmesini sağlamak adına bir avukata başvurabilirsiniz.

Boşanma Avukatı olarak müvekkillerimize sunduğumuz hizmetler ;

– Anlaşmalı boşanma davalarının açılıp, protokollerin hazırlanması
– Şiddet, aldatma veya terk, benzeri haklı sebeplerden dolayı çekişmeli boşanma davası açılması
– Anlaşmalı bir şekilde boşanma davası açılması ve protokollerin hazırlanması
– Mal paylaşımı konusunda
– Velayet davaları konusunda
– Nafaka davaları konusunda
– Yurt dışındaki evliliklerin tanınması veya boşanması süreç ve işlemleri

Eskişehir avukat olarak sizlere aile hukuku alanında kaliteli be tecrübeli bir şekilde yardımcı olmak istiyoruz, kafanızdaki soru ve düşüncelerinizde yardımcı olabilmek adına bizlere 0507 098 70 18 telefon numarası veya bilgi@cerenkerey.com mail adresi üzerinden ulaşabilir, açılmış davalar veya açmayı düşündüğünüz davalarda sizlere yardımcı olalım.

30 Aralık 2020
2.316 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın !