Eskişehir Bilişim Avukatı

Eskişehir Bilişim Avukatı

Eskişehir Bilişim Avukatı

Eskişehir bilişim avukatı hizmetlerinde Avukat Ceren Kerey, danışmanlık ve avukatlık desteği sağlamaktadır. Bilişim ve İnternet Hukuku çok geniş kapsamlı bir alandır ve özellikle de deliller dijital ortamda olduğu için bazı zorluklar çıkabilmektedir. Hukuki açıdan en somut ve geçerli delilleri toplamak; doğru değerlendirmeler yapmak, en iyi biçimde bilgiye ulaşmak için internet hukukunda ve bilişim suçları hakkında deneyimli bir avukatla çalışmak önemlidir. Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde her açıdan bilişim hukukunun daha da artmasına neden olmuştur.

Danışmanlık ve Avukatlık Hizmeti

Eskişehir bilişim avukatı alanında geniş tecrübesi ve aldığı başarılı sonuçlarla Avukat Ceren Kerey, etkili hizmet vermektedir. Eskişehir’deki hukuk bürosunda danışmanlık ve avukatlık desteği ile çözüme ulaşmanıza yardım eder. İnternette birçok alanda suç işlenme oranı oldukça artmıştır. İtibarsızlaştırma, dijital casusluk, hırsızlık, e-ticaret suçları vb. birçok alanda yaşanan anlaşmazlıklar geniş bir hukuk bilgisi ile çözülebilir.

Eskişehir hukuk bürosunda bu alanda danışmanlık hizmetinin yanı sıra avukatlık desteği de sağlayan Avukat Ceren Kerey, içerik kaldırma, erişim engelleri, itibarsızlaştırmaya karşı önlem, özel hayatın gizliliğine karşı önlem vb. birçok internet hukuku kapsamına giren konuda oldukça titiz çalışır. Eskişehir internet avukatı için büroyla iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir avukat olarak bilişim hukuku alanındaki hizmetlerimiz ;

– Savcılık şikayetlerinin yürütülmesi
– İnternet ortamında oluşabilen uyuşmazlıkların çözümü ve sonuçlandırılması
– Kişisel verilerin korunması davaları
– Siber suçlar ile ilgili davalar
– Fotoğraf, video, yazı veya tanıtımların kaldırılması ve sonuçlandırılması
– Özel hayatın gizliliğini ihlal eden ve kişilik haklarını ihlal eden içeriklerin kaldırılması
– Maddi ve manevi tazminat davalarının açılması, yürütülmesi ve sonuçlandırılması

Her noktada sizlerin yanında olan müvekkillerine tam anlamı ile hukuki alanda destek sağlayan hukuk büromuzda ” zarar gören veya şikayetçi ” olarak yardımcı olmaktayız. Dava süresi boyunca sizlere her zaman yardımcı olarak en iyi şekilde sonuçlandırılması için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Eskişehir‘de yer alan ofisimize isterseniz gelebilir, isterseniz de 0507 098 70 18 telefon numarası üzerinden veya bilgi@cerenkerey.com mail adresinden ulaşabilir sorularınız, davalarınız hakkında destek alabilirsiniz.

07 Ocak 2021
1.870 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın !