Odunpazarı Boşanma Avukatı

Odunpazarı Boşanma Avukatı

Odunpazarı Boşanma Avukatı

Eskişehir odunpazarı boşanma avukatı olarak her daim müvekkillerine yardımcı olmaktadır. Her çift belirli sorunlar nedeni ile yollarını ayırabilmektedir. Bu nedenler sonrasında hak kayıpları yaşanmaması için boşanma avukatı ile çalışılması sizlere her noktada yardımcı olacaktır. Eskişehir aile hukuku konusunda sadece boşanma davalarında değil, nafaka, velayet, evlilik sözleşmesi, mal ayrılığı gibi hukuku alanlarda da hizmet vermektedir. Günümüzde çiftler birbirleri ile anlaşamadıkları durumlarda anlaşmalı boşanma veya çekişmeli boşanma davaları ile evliliklerini bitirmektedir.

Anlaşmalı boşanma davaları bir yılı doldurmuş, bireylerin karşılıklı olarak anlaşmasından sonra boşanma protokolü hazırlanarak mahkemenin açılması ile açılan dava türüdür. Fakat eşlerden biri veya ikisi de boşanmak isterse ancak mal, nafaka veya velayet gibi noktalarda anlaşamadıkları durumda çekişmeli boşanarak evliliklerini bitirebilir. Dava süreleri davanın neden olduğuna bağlı, avukatlara, mahkeme gününe, duruşmanın işlemlerine göre değişebilmektedir. Eskişehir boşanma avukatı olarak sizlere bu tarz durumlarda  doğru bilgiyi vererek dava süresi boyunca her zaman hizmet veriyoruz.

Kişiler aldatma,zina vb durumlarda boşanma istemesi durumunda Türk Medeni Kanununa göre mahkeme tarafların dışında görgü tanıkları, deliller gibi bir çok noktaya başvurabilmektedir. Eskişehir bölgesinde birçok boşanma davasına katılarak deneyim ve tecrübelerimize dayanarak müvekkillerimizin hak kayıpları yaşamadan haklarını sonuna kadar alabilmesi için sizlere hizmet veren hukuk büromuzda yer alan avukatlarımız sizleri savunacaktır. Bireyler boşanmak için illa bir boşanma avukatına ihtiyacı yoktur, ancak avukata danışarak işlemlerinizi hem daha hızlı hem de çabuk bir şekilde çözümlersiniz.

Eskişehir avukat arayan müvekkillerimize açılacak olan veya açılmış boşanma davaları sürecinde 0507 098 70 18 veya bilgi@cerenkerey.com mail adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

01 Ocak 2021
1.593 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın !