Eskişehir Marka Avukatı

Eskişehir Marka Avukatı

Eskişehir Marka Avukatı

Eskişehir marka avukatı hizmetlerinde Avukat Ceren Kerey, geniş bir alanda müvekkillerine ve danışanlarına destek sağlamaktadır. Marka ile ilgili her türlü konu başlığı Sınai Mülkiyet Hukuku alanına girmektedir. Bu hukuk dalı tarafından düzenlemeler yapılır. Konu hakkında deneyimli ve tecrübeli bir avukat ile ilerlemek size avantaj sağlar. Hem danışmanlık hem de avukatlık hizmetleri için Avukat Ceren Kerey ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri

Eskişehir marka avukatı ihtiyaçlarınız için çok yönlü bilgi ve deneyimi ile Ceren Kerey, öne çıkan isimlerdendir. Marka, patent gibi konularda özgün çalışmalar, yenilikler, tasarımlar vb. ilk uygulayıcılar adına kaydedilmektedir. Bundan sonra markanın korunması ve benzeri unsurlarda önlemler alınmaktadır.

Sinai Mülkiyet Hukuku tarafından düzenlenen marka ile ilgili her unsur deneyimli bir avukat tarafından değerlendirildiğinde çok daha etkili sonuçlar alınabilmektedir. Marka başvuru ve tescili, marka iptal, hükümsüzlük, tazminat, marka ihlalleri vb. konularda danışmanlık ve avukatlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden soru sorabilir veya büroda yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Eskişehir marka hukuku alanında Ceren Kerey, en başarılı avukatlardandır.

Eskişehir’de Marka Avukatı olarak hizmetlerimiz;

– Marka başvurusu işlemleri
– Marka başvurusu itiraz işlemleri
– Marka yenileme ve devir işlemleri
– Marka adres veya ünvan değişikliği
– Marka haklarının ihlalinin takibi
– Marka rehini, lisansı veya haczi
– Marka haklarına tecavüzde ihtiyati tedbir, baskın ve el koyma işlemleri

Eskişehir avukat olarak sizlere marka avukatları olarak bizlere ulaşabilir kafanızdaki sorular veya davalarınız ile ilgili avukatlarımızdan destek alabilirisiniz. 0507 098 70 18 telefon numarası veya bilgi@cerenkerey.com mail adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

09 Şubat 2019
1.236 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın !