Eskişehir Patent Avukatı

Eskişehir Patent Avukatı

Eskişehir patent avukatı ihtiyaçlarınız için Avukat Ceren Kerey, size birçok alanda kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır. Patent ile ilgili tüm durumlarda bilgi ve deneyimiyle müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Patent hakkındaki tüm ilişkileri Patent Hukuku düzenlemektedir. Bu alandaki konulara ve kanunlara hakim olan Avukat Ceren Kerey, Eskişehir’deki bürosunda hem birebir hem yüz yüze hizmet sunar.

Danışmanlık ve Avukatlık Hizmeti

Eskişehir patent avukatı olarak Avukat Ceren Kerey’in deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Hem danışmanlık hizmeti verilir hem de avukatlık desteği sunulur. Online olarak kendisine soru iletmeniz de mümkündür. Patent konusunun temelinde sanayi alanında uygulanabilecek bir fikri, buluşu vb. sahibinin adına tescil ettirmek bulunmaktadır.

Eskişehir marka avukatı alanında patent ile ilgili olarak birçok düzenleme yer alır. Bu durumda haklarınızı iyi anlamda koruyabilmeniz ve istediğiniz sonuçlara ulaşabilmeniz için deneyimli bir avukat ile beraber süreci yürütmeniz daha faydalı olacaktır. Patent başvurusu yapmak, itiraz etmek, başka kişilere karşı kendinizi savunmak, buluşunuzun sizin izninizin dışında kullanılmasını engellemek vb. konularda tecrübeli ve bilgili bir avukat açık bir fark yaratacaktır.

Eskişehir’deki Patent avukatı alanındaki hizmetlerimiz ;

– Patent başvurusu ve tescili işlemleri
– Patent başvurusuna itiraz işlemleri
– Patent yenileme ve devir işlemleri
– Patent adres ve ünvan değişikliği
– Patent hakları ihlalinin takip edilmesi
– Patent rehini, lisansı ve haczi işlemleri
– Patent hakları tecavüzünde ihtiyati tedbir,baskın veya el koyma

Eskişehir avukat Ceren Kerey sizlere marka hukuku alanında bir çok noktada danışmanlık veya avukatlık hizmeti sağlamaktadır. Tüzel veya gerçek kişilere marka,patent alanında danışmanlık sağlamaktadır. 0507 098 70 18 telefon hattı üzerinden veya bilgi@cerenkerey.com mail adresi üzerinden bizlere ulaşabilir sorularınız veya davalarınız ile ilgili görüşebilirsiniz.

09 Şubat 2019
1.255 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın !