Eskişehir Ceza Avukatı

Eskişehir Ceza Avukatı

Eskişehir Ceza Avukatı

Eskişehir Ceza avukatı olarak hukuk alanında en çok karşılaşılan davalar arasında ceza davaları gerçekten hafife alınmayacak kadar önemli bir durumdur. Yanlış yapılan işlemler sonucunda insanın hürriyeti söz konusudur.Ceza davalarında başarılı ve hızlı sonuç almanın yolu ise tanınmış ve başarılı hukuk bürosu ile çalışmaktan geçer. Ceren Kerey ceza davalarında en başarılı sonuçları ve titiz bir şekilde size yardımcı olan saygın bir hukukcudur. Eskişehir Ceza Avukatı konusunda güvenle destek alabileceğiniz hukuk hizmetinin adresidir. Ceza davalarında ceza hukuku kapsamını iyi bilen ve bu alanda uzman avukatları büromuzda bulabilirsiniz.

Ağır Ceza Mahkemesi hangi davalara bakar ?

Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile yargılanan veya cezası 10 (on) yıldan fazla hapis gerektiren durumlar ile beraber 5235 sayılı Kanun’un 12. maddesi uyarınca düzenlenen suçlara bakmakla görevli mahkemelere Ağır Ceza Mahkemesi denir.Burada ağır ceza avukatı sizlere suçların soruşturma ve kavuşturma süreçlerinden, sanıkların müdafi veya mağdur avukatı olarak görev yapmaktadır. 5271 sayılı Ceza Mahkemesi Kanun’un 100 Maddesi’nde düzenlenen “katalog suçlar” olarak da bilinen suçlar kapsamında genellikle tutuklama kararı ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Eskişehir ceza avukatı olarak verdiğimiz hukuki alandaki hizmetler ;

– Hayata karşı işlenen suçlar ; taksirle adam öldürme, insan ticareti veya kasten adam öldürme
– Vücut dokunulmazlığına karşı işlenen suçlar ; taksirle insan yaralama, kasten ve isteyerek yaralama
– Cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ; Cinsel taciz, cinsel istismar ve cinsel saldırı suçları
–  Hürriyete karşı işlenen suçlar ; Tehdit veya şantaj yapmak, kişiyi hürriyetinden mahrum bırakmak, konut dokunulmazlığının ihlali
– Şerefe karşı işlenen suçlar ; Hakaret etme
– Özel hayata karşı işlenen suçlar ; Özel hayatın gizliliğinin ihlali, haberleşmenin gizliliği
– Mal varlığına karşı yapılan suçlar ; Hırsızlık, gasp, mala zarar verme, dolandırıcılık
– Kamu güvenine karşı işlenen suçlar ; Parada yapılan sahtecilik, resmi belgede yapılan sahtecilik, özel belgede sahtecilik
– Genel ahlaka karşı işlenen suçlar ; Müstehcenlik, fuhuş, kumar oynanması için yer ve imkan sağlama

Eskişehir avukat olarak sizlere Ceza Hukuku alanında profesyonel ve birikmiş deneyimlerimize dayanarak yardımcı olmak istiyoruz. Dilediğiniz zaman bizlere 0507 098 70 18 telefon hattı üzerinden veya bilgi@cerenkerey.com mail adresi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

28 Aralık 2020
5.477 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın !