Eskişehir Miras Avukatı

Eskişehir Miras Avukatı

Eskişehir Miras Avukatı

Eskişehir’de Avukat olan Ceren Kerey, miras hukuku alanında başarılı çalışmalar yürütmektedir. Miras, birinin ölümü ile mirasçılarına geçen terekedir. Bu durumda ilişkileri Miras Hukuku düzenler. Genellikle oldukça kapsamlı ve detaylı düzenlemeler bulunmaktadır. Miras hukuku, en sorunlu ve çok davanın açıldığı hukuk alanlarından biridir. Eskişehir avukat hizmeti için Avukat Ceren Kerey, titiz çalışmalar yürütmektedir.

Profesyonel Danışmanlık ve Avukatlık Hizmeti

Eskişehir miras avukatı hizmetlerinde online olarak soru sorabilir veya avukatlık bürosunda yüz yüze görüşme yapabilirsiniz. Avukat Ceren Kerey, miras hukukunda geniş bir tecrübeye sahiptir. Miras hukuku çok karmaşık bir alanı içerir ve deneyimli bir avukatla ilerlemek bu süreçte oldukça önemlidir.

Eskişehir miras avukat hizmetlerimiz arasında mirastan çıkarma, mirasçılık belgesinin çıkartılması, mirasın reddi davaları, iptal davaları, terekede ihtiyati tedbir vb. birçok alanda danışmanlık ve avukatlık desteği bulunur. Miras hukukundaki çekişmeler davaları çok uzun yıllara yayabilmektedir. Doğru bir yöntemle ilerlemek, süreci kısaltabilir ve davayı sizin lehinize çevirebilir. Detaylı bilgi için mail veya telefon ile iletişim kurabilir, ya da büroda yüz yüze görüşme yapabilirsiniz.

Eskişehir miras avukatı verdiğimiz hukuksal hizmetler ;

– Vasiyetname ve miras sözleşmesi hazırlanması, düzenlenmesi
– Mirasçılık belgesi ( veraset ilamı) alınması
– Miras kalan malvarlıklarının belirlenmesi ve ortak bir şekilde paylaştırılması
– Murisin malvarlığını haksız olarak mirasçılara devretmesi sonucu iptalinin davaları
– Murisin mirasçılara borç bırakılması durumunda mirasın reddi davaları açılması
– Tasarrufların iptali ve tenkisi davalarının açılması
– Saklı paylı mirasçılarını mirasçılıktan çıkartılması işlemleri

Eskişehir avukat olarak sizlere miras hukuku alanında en etkili sonuçlarda yardımcı olabilmek adına 0507 098 70 18 telefon numarası veya bilgi@cerenkerey.com mail adresi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Davalarınız veya her türlü miras hukuki alanındaki sorularınız için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

06 Ocak 2021
2.255 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Aylin dedi ki:

    Merhaba/Bizim babamdan kalan mirasımız var fakat mirascilardan biri hükümlü olarak cezaevinde buyüzden imza yetkisinin olmadığını ve mirasın alınmayacağı söylenmiş böyle durum mümkünmü

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bizi Arayın !